Viac o ATTO SPORT

Všetko čo by ste mali vedieť

Skladanie

Cestovanie s ATTO SPORT

Možnosti skladania

Hlavným benefitom skútra ATTO je jeho skladnosť. Dokonca sa občas stáva, že je tak sofistikované, že je pre užívateľov výzvou si spomenúť na všetky možnosti. Okrem plného zloženia/rozloženia môžete ATTO tiež rozdeliť na dve časti, čo oceníte najmä vo chvíli, keď potrebujete ATTO uložiť do menšieho priestoru, popr. keď ho zdvíha osoba s menšou silou. (Všetko je predvádzané na predchádzajúcej bielej generácií.)

LIETANIE S ATTO SPORT

Aby sme uľahčili vaše cestovanie lietadlom, nižšie nájdete na stiahnutie kompletný certifikát k batérii. Odporúčame kontaktovať Vašu leteckú spoločnosť s predstihom a informovať ich o zámere cestovať so zariadením na prepravu imobilných osôb a predložiť im tento certifikát.

Príslušenstvo

Aké doplnky oceníte?

Sklopné podrúčky

Sklopné podrúčky, ktoré môžete zložiť a “ukryť” v chrbtovej časti poskytujú ďalší komfort a pohodlie pre užívateľov skútra.

NOVÁ XL BATÉRIA

Naša nová XL batéria umožňuje bezprecedentný dojazd až 40 km, a to bez zmeny veľkosti alebo vzhľadu skútra.
Inžinieri ATTO vytvorili batériu XL s použitím 39 článkov namiesto štandardných 26. Každý článok generuje o 35 % viac energie, čo znamená 100 % energie navyše pri rovnakých kompaktných rozmeroch ako pôvodná batéria.

(Upozorňujeme, že táto batéria NIE JE schválená na letecké použitie. Na tento účel sa používa štandardná batéria dodávaná s kolobežkami ATTO a ATTO Sport).

nová XL batéria pre skladací skúter ATTO

Malá taška

Malá taška poslúži na odloženie drobných predmetov a zmestí sa do nej aj batéria, ktorú tak môžete nabitú komfortne priniesť z domu. Ľahko sa pripevní na chrbtovej časti skútra.

Taška pod sedačku

Dostatočný úložný priestor na vaše nákupy alebo len pitie na cestách. Vďaka svojmu umiestneniu pod sedadlom ponúka nečakaný priestor pre vaše veci, alebo napríklad nákup. Taška je kombinovaná s polstrovaním na sedačku. Celá taška je odnímateľná a ľahko prenosná.

Prepravný obal

Pevný prepravný obal bezpečne ochráni Váš skúter proti poškodeniu pri cestovaní. Môžete ho použiť aj pri uskladnení doma.

Prídavné sedačky

Pokiaľ uprednostňujete mäkšie sedenie, je možné skúter doplniť prídavným polstrovaným sedákom.

Bezplatná konzultácia

Rezervujte si bezplatné
otestovanie produktu u Vás doma

HISTÓRIA

Ako vznikol skúter ATTO?

Spoločnosť Movinglife vyvíja, vyrába a predáva množstvo pokročilých skladacích skútrov v Izraeli a po celom svete, aby sme poskytli najlepšie riešenie pre ľudí s problémami s mobilitou, či už z dôvodu choroby alebo staroby.

Cieľom spoločnosti je stať sa svetovou jednotkou v oblasti riešenia osobnej mobility, aby umožnila kvalitu života na najvyššej úrovni všetkým, ktorí to potrebujú.

Výrobky spoločnosti sú navrhované s nekompromisnou kvalitou, pokročilými technológiami a veľkolepým dizajnom a čo je nemenej dôležité – s hlbokým porozumením a neustálou pozornosťou k potrebám zákazníkov.

Nino Rensenberg, zakladateľ spoločnosti Movinglife, ktorý sám trpí detskou mozgovou obrnou, je živým duchom vývoja spoločnosti ATTO. Nino – aktívny podnikateľ, ktorý neustále cestuje – nebol ochotný robiť kompromisy s existujúcimi riešeniami na trhu a hľadal niečo, čo by mu slúžilo pri jeho nabitom programe, ktorý zahŕňa stretnutia a medzinárodné lety. Na svoje prekvapenie zistil, že takýto produkt neexistuje.

Nino k tomu uviedol: „Nápad na tento produkt vznikol kvôli frustrácii, ktorú som cítil zakaždým, keď som cestoval a vracal sa zo zahraničia. Musel som čakať, kým mi skúter dorazí s batožinou, a tak som vymyslel výrobok, ktorý by bol ľahký a skladný, taký, ktorý by so mnou mohol nastúpiť aj do lietadla a odviezť ma kamkoľvek. Nazval som ho ATTO.“

Dnes spoločnosť Movinglife ponúka množstvo pokročilých skútrov pod názvom ATTO.

Všetky modely ATTO sa vyznačujú moderným dizajnom a nízkou hmotnosťou, sú navrhnuté do najmenších detailov pre pohodlie užívateľov a obsahujú pokročilé bezpečnostné opatrenia a veľký výber príslušenstva. Skúter sa rýchlo zloží do veľkosti kompaktného kufra na kolieskach a ľahko sa rozdelí na dve časti – táto vlastnosť umožňuje užívateľom ich komfortne uložiť do kufra auta alebo do horného úložného priestoru lietadla. Predovšetkým však umožňujú voľnosť pohybu a návrat k normálnemu a nezávislému životu.

V roku 2021 spoločnosť uviedla na trh „Shabbatto“ – šabatový skúter, ktorý ponúka elegantný šabatový povelový mechanizmus, vyvinutý v spolupráci s inžiniermi a rabínmi z inštitútu Zomet. Zároveň tím výskumu a vývoja spoločnosti intenzívne pracuje na vývoji ďalších inovatívnych produktov, ktorých cieľom je zlepšiť kvalitu života ľudí so zníženou pohyblivosťou, a to v Izraeli aj po celom svete.

Výrobky Movinglife sa predávajú po celom svete prostredníctvom licencovaných miestnych distribútorov alebo priamo online.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Izraeli v kibucu Netzer Sereni a má pobočky v USA av Európe.

Scroll to top