Najčastejšie otázky

Nižšie nájdete odpovede na vaše otázky

Rozhodne nie. Samozrejme sa jedná o ľahký skúter, takže ho neberte do hôr, ale na spevnené cesty, nakupovanie a pod.

Áno, veľmi sa vymedzujeme voči zvláštnym praktikám na českom a slovenskom trhu, kedy predajcovia dovážajú aj desať rokov staré stroje, ktoré sa tvária ako zánovné. Na také skútre je veľmi ťažké zháňať náhradné diely a ceny opráv často prekonajú pôvodné obstarávacie náklady.

Výrobca udáva cez 20 km, ale samozrejme dojazd ovplyvňuje hmotnosť užívateľa a výškové prevýšenie. Batéria je ale tak kompaktná, že ak potrebujete dvojnásobný dojazd, pokojne si so sebou môžete zobrať druhú.

Veľmi ľahko dáte tašku priamo k nohám (na rozdiel od klasického el. vozíka), ale ATTO tiež ponúka tašku na chrbtovú opierku alebo pod sedačku. Pozrite sa na video v sekcii Príslušenstvo.

Áno, nami dodávaná verzia ATTO Sport má duálne svetlo vpredu a malé pozičné svetlo vzadu. Tie predné sú dosť výrazné, zadné by sme v prípade reálnej potreby jazdiť v noci radšej znásobili nejakým ďalším napr. z cykloservisu.

ATTO Sport ide až 10km/h.

Nie, sú bezúdržbové. ATTO Sport používa perforovanú verziu plášťa, ktorý zaistí mierne odpruženie, ale zároveň nehrozí nebezpečenstvo defektu.

ATTO Sport je možné rozdeliť na dve časti (12 a 17 kg). Vďaka tomu je oveľa ľahšie zdvihnúť skúter kamkoľvek je potrebné. Ako funguje rozloženie môžete vidieť nižšie.

Áno, okrem kompletných nových skútrov máme k dispozícii katalóg všetkých náhradných dielov. Stačí len popísať, čo sa vám zničilo (napr. pri transporte).

Bežné odstránenie nečistôt a zadný výsuv rozchodu kolies sa raz za čas naolejuje (frekvencia závisí od znečistenia/náročnosti používania).

Pre vypnutie pípania pri cúvaní potrebujete vstúpiť do servisného menu. To urobíte tak, že vo vypnutom stave stlačíte tlačidlo “+” a “-” a držíte zapínacie tlačidlo.

V tej chvíli nastavujete jednotlivé parametre:

  • jednotky (metrické/imperial)
  • párovanie imobilizéru
  • tempomat
  • pípanie tlačítok
  • drive mode
  • automatické vypínanie
  • pípanie pri cúvaní
  • verzia softwaru

Keď ste na položke Reverse beep (pípanie pri cúvaní), tlačidlom “mínus” ho deaktivujte.

ATTO je vhodné podľa intenzity používania len priebežne čistiť.

V tomto videu uvidíte pár tipov na údržbu. (súčasťou dodávky je olej na premazanie výsuvu zadných kolies).

 

Samozrejme. Každý diel má svoje číslo a ak viete identifikovať, ktorý diel od nás potrebujete, prehľad nájdete na tomto odkaze.

 

Máte ďalšie otázky?

Scroll to top